Polityka prywatności

Dane osobowe są zbierane przez Administratora w celach marketingowych. Przesyłanie danych odbywa się przy zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń.

Pozyskiwanie i przetwarzanie informacji umozliwia Administratorowi przesylanie informacji handlowych od reklamodawców i partnerów, organizowanie gier i konkursów oraz zbieranie danych statystycznych.

Użytkownicy akceptują, że ich dane personalne mogą zostać wykorzystane przez reklamodawcę każdego typu w celach marketingowych lub reklamowych, w formie emaili albo mobilnych wiadomości tekstowych.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych użytkownik ma prawo do dostępu, poprawiania i usunięcia danych klikając w link. Dane osobowe przetwarzane są na zasadach przewidzianych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926) zwaną dalej Ustawą. Przechowywanie danych osobowych jest zgodne z Ustawą.

Rejestrując się na stronie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Administratora i jego partnerów.

Mężczyzna Kobieta

1.Przeczytałem i akceptuję politykę prywatności
2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [więcej]

przez Spółkę PANORAMA OFERT LIMITED zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych(tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i jej partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Panorama Ofert Limited z siedzibą w Warszawie, 50-203, ul. Aleja Jana Pawła II 27 (dalej: Spółka). Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Rezygnacja z Newslettera

Aby zrezygnować wpisz swój adres poniżej.